0 Proizvodi

Proizvodi(0)

0-Proizvodi
Doprinos 0.00
Dovršeno 0.00
OPZONIK 0,5M LC TO SC VICE OPIC PATCH CABEL Multimode OM1 DUPLEX 62,5/125 µM Optical Patch kabel 1G/10G vlaknasti optički kabel LC-SC

OPZONIK 0,5M LC TO SC VICE OPIC PATCH CABEL Multimode OM1 DUPLEX 62,5/125 µM Optical Patch kabel 1G/10G vlaknasti optički kabel LC-SC

HRK 18.90
Dostupno na zahtjev

Količina robe

LC do SC priključka kombinacija je keramičkog ferula i preciznog polimernog kućišta. Opzonik visokokvalitetno čvrsto puferirano vlakno zip kabel 62.5/125 OM1 dizajniran je tako da zadovolji zahtjeve Gigabit Ethernet brzine i velike brzine vlaknastih kanala. Također podržava 10 gigabitne Ethernet veze do 33 metra. Vanjski promjer kabela - 2,0 mm i jakni LSZH (niski dim nula halogena). Gubitak umetanja : ≤ 0,30db. Povratni gubitak : ≥ 35db. Tvornički raskid i 100% test za gubitak veze i gubitak povratka. Niski troškovi i velika izdržljivost. LC do SC priključka kombinacija je keramičkog ferula i preciznog polimernog kućišta. Opzonik visokokvalitetno čvrsto puferirano vlakno zip kabel 62.5/125 OM1 dizajniran je tako da zadovolji zahtjeve Gigabit Ethernet brzine i velike brzine vlaknastih kanala. Također podržava 10 gigabitne Ethernet veze do 33 metra. Vanjski promjer kabela - 2,0 mm i jakni LSZH (niski dim nula halogena). Gubitak umetanja : ≤ 0,30db. Povratni gubitak : ≥ 35db. Tvornički raskid i 100% test za gubitak veze i gubitak povratka. Niski troškovi i velika izdržljivost. Aplikacije 1) Datacenter i računalno umrežavanje. 2) telekomunikacije i fttx. 3) CATV sustavi, lokalne mreže (LAN), mreže široke površine (WAN) 4) Oprema i senzori optičkih vlakana. 5) Pasivna optička mreža i komunikacijski sustav vlakana.

Detaljne informacije

Oni također kupuju s ovim proizvodom